O nás

HUDDY CONSTRUCTION s.r.o.

Doporučení a řešení, která navrhujeme našim partnerům jsou taková, jaká bychom navrhli sami sobě

Společnost HUDDY CONSTRUCTION s.r.o. je ryze česká společnost založená jako samostatný právní subjekt v roce 2009 a navazující na předchozí 5-ti letou činnost divize Speciálních Stavebních Prací v rámci společnosti Huddy Diamonds s.r.o. Postupem času se společnost transformovala od specializovaných činností (sanace, injektáže, statické zajištění budov, demolice, práce s diamantovou technikou) do stavební společnosti s šíří záběru až po dodávky komplexních staveb a rekonstrukcí průmyslových i občanských objektů.

Společnost při své činnosti využívá nejmodernější odborné poznatky, řídí se platnými ČSN a WTA normami a zásadami etického kodexu jako jsou dodržování zákonů, čestná konkurence, respektování základních práv, vzdělávání a další rozvoj, společenská odpovědnost, jednání orientované na zákazníka, management rizik.
Tyto zásady slouží jako podklad pro všechna jednání a rozhodování v rámci společnosti. Jsou základem chování všech zaměstnanců společnosti a pomáhají předcházet chybám a umožňují dodržování hodnot a principů. Dodržování těchto hodnot a principů platí pro každého zaměstnance společnosti bez ohledu na jeho pozici.

Společnost nabízí služby vysoké kvality, nadstandardní rychlost a pružnost dodávek je samozřejmostí. Specializací společnosti jsou dodávky staveb jako celku resp. jednotlivé dílčí specializované činnosti jako
statické zajištění staveb, sanace a izolace železobetonových konstrukcí, injektáže, sanace a izolace vlhkého zdiva, plošné hydroizolace, statické ocelové konstrukce, kotvení stavebních konstrukcí, protipožární zabezpečení staveb.
 

Naše motto:

Doporučení a řešení, která poskytujeme všem zákazníkům, jsou taková jaká bychom dali sami sobě, kdyby nám jejich objekt patřil a děláme to bez ohledu na vlastní zájmy. Technické problémy jsou pro nás výzvou.

Historie společnosti

1992     Založení mateřské společnosti HUDDY DIAMONDS s.r.o. orientované na sortiment diamantových nástrojů a stavební mechanizace
2004     Otevření střediska provádění specializovaných stavebních činností (jádrové vrtání, frézování a broušení povrchů a spárové řezání)
2007     Doplnění  strojního parku a rozvoj činnosti do oblasti stěnového řezání a aplikace chemického kotvení
2008     Rozvoj činnosti do oblasti sanací, injektáží a statického zajištění staveb.Výrazný rozvoj strojového vybavení
2009     Vznik samostatného právního subjektu HUDDY CONSTRUCTION s.r.o. Rozvoj do oblasti pasivní protipožární ochrany objektů.
2010     Rozdělení společnosti na divize Stavby a rekonstrukce a Speciální stavební činnosti  a výrazné rozšíření personálu o odborné THP specializace
2010 - 2012 Realizace významných zakázek v divizi SaR (viz. Reference)


Rychlý dotaz

Máte-li na nás dotaz, týkajících se nás nebo našich služeb, využíjte tento kontaktní formulář. Váš dotaz bude vyřízen přednostně.

HUDDY CONSTRUCTION s.r.o.
Ledařská 8, 147 00, Praha 4 - Braník | Telefon: +420 244 463 537 | Fax: +420 244 461 927 | E-mail: construction@huddy.cz
HUDDY CONSTRUCTION s.r.o. © 2012 | Všechna práva vyhrazena.