Stavby a Rekonstrukce

V každém kroku naší stavební činnosti se chováme tak, jako bychom vznikající dílo budovali sami pro sebe.. Proto se snažíme, aby naše stavby měly svoji osobitost a kvalitu … stavby s duší

V rámci divize „Stavby a rekonstrukce“ provádíme veškerou stavební a inženýrskou činnost od projektové dokumentace, předvýrobní přípravy, realizace díla až po kolaudaci a předání hotového díla k užívání. Zaměřujeme se nejen na kvalitu, ale také na optimalizaci ekonomických nákladů investora a to jak při přípravě stavby, tak pří její realizaci a následné údržbě.

Klíčovým segmentem trhu jsou rekonstrukce průmyslových, komerčních a bytových objektů vč. vybavení interiéru. V oblasti průmyslových a komerčních objektů se zaměřujeme na subdodávky velkým generálním dodavatelům těchto staveb, v oblasti bytových objektů realizujeme dílo buď částečně resp. na klíč dle přání investora. Zaměřujeme se na projekty s vyšším standardem a tedy i s vyššími požadavky na technickou náročnost a kvalitu provedení. Při samotné stavební činnosti jsou využívány veškeré nejmodernější technologie a materiály, které se v praxi osvědčily svou kvalitou a trvanlivostí a cenovou výhodností a které snesou nejpřísnější měřítka garance.

Poslední reference

Malá vodní elektrárna Sázava

sar

Termín realizace: 2009

Místo realizace: Sázava

Typ prací: Rekonstrukce elektrárny

Popis reference: Rekonstrukce malé vodní elektrárny na řece Sázava

Detailní informace


Rychlý dotaz

Máte-li na nás dotaz, týkajících se nás nebo našich služeb, využíjte tento kontaktní formulář. Váš dotaz bude vyřízen přednostně.

HUDDY CONSTRUCTION s.r.o.
Ledařská 8, 147 00, Praha 4 - Braník | Telefon: +420 244 463 537 | Fax: +420 244 461 927 | E-mail: construction@huddy.cz
HUDDY CONSTRUCTION s.r.o. © 2012 | Všechna práva vyhrazena.