Služby v divizi SAR

Normal_sluzba-1

HUDDY CONSTRUCTION je dynamickou stavební firmou zaměřenou na provádění staveb menšího až středního rozsahu, rekonstrukce komerčních i bytových objektů, půdní vestavby a nástavby, speciální ocelové konstrukce, aj. Mnohé zakázky jsme realizovali za plného provozu objektu a k úplné spokojenosti našich zákazníků.

Firma disponuje kvalifikovaným personálem řídících a výkonných pracovníků a vybavením nezbytným pro realizaci stavebních prací a montáží.

Při provádění staveb je naším prvořadým cílem kvalita odvedené práce a spokojenost zákazníků s cílem maximálního snížení negativních dopadů stavební činnosti. Používáme současné moderní technologie a stavební materiály, a to vždy dle požadavku zákazníka. Při tom všem se chováme ekologicky.

Významný podíl v naší činnosti tvoří rekonstrukce staveb, jejichž samozřejmou součástí jsou úkony týkající se poptávkového řízení vybraných subdodavatelů, stavebního dozoru, dopravy, až po ekologickou likvidaci jakéhokoliv odpadu. V rámci prováděné rekonstrukce budov se zkrátka nemusíte o cokoliv starat. Vsaďte proto na rekonstrukce, které jsou spojením výtečné kvality a optimální ceny.

Vybrané související reference

Malá vodní elektrárna Sázava

sar

Termín realizace: 2009

Místo realizace: Sázava

Typ prací: Rekonstrukce elektrárny

Popis reference: Rekonstrukce malé vodní elektrárny na řece Sázava

Detailní informace

Hotel Marriott

sar

Termín realizace: 2011

Místo realizace: Praha

Typ prací: Rekonstrukce vstupní haly

Popis reference: Rekonstrukce vstupní haly. Ubourání sloupu v stupní hale hotelu Marriott Praha.

Detailní informace

Hotel Hilton

sar

Termín realizace: 2012

Místo realizace: Praha

Typ prací: Rekonstrukce podlahy vstupní haly

Popis reference: Rekonstrukce podlahy vstupní haly hotelu Hilton v Praze v místě karuselových dveří.

Detailní informace


Rychlý dotaz

Máte-li na nás dotaz, týkajících se nás nebo našich služeb, využíjte tento kontaktní formulář. Váš dotaz bude vyřízen přednostně.

HUDDY CONSTRUCTION s.r.o.
Ledařská 8, 147 00, Praha 4 - Braník | Telefon: +420 244 463 537 | Fax: +420 244 461 927 | E-mail: construction@huddy.cz
HUDDY CONSTRUCTION s.r.o. © 2012 | Všechna práva vyhrazena.