Speciální stavební činnosti

… řež(š)te to s námi

Dominantním polem naší působnosti jsou tyto činnosti -  statické zajištění staveb, sanace a izolace železobetonových konstrukcí, injektáže, sanace a izolace vlhkého zdiva, plošné hydroizolace,  statické ocelové konstrukce, kotvení stavebních konstrukcí, protipožární zabezpečení staveb, jádrové vrtání, spárové a stěnové řezání, broušení a frézování vodorovných ploch -  v nichž disponujeme více než dvacetiletými znalostmi a zkušenostmi v oboru. Tyto mnohaleté zkušenosti nás řadí v této oblasti k nejvýznamnější stavebním firmám v České republice. Spokojenost našich zákazníků toto postavení jen potvrzuje.

Speciální práce jsou vždy v určitém směru něčím specifické. Náročnější zakázky vyžadují podrobné zjištění informací, případně odborné posouzení naším technikem přímo na místě. Na základě toho jsme schopni navrhnout optimální řešení za odpovídající cenu.

Kromě plánovaných prací jsme schopni velmi rychle zasáhnout i za mimořádných a naléhavých situací a při havarijních stavech.

Součástí poskytovaných služeb je poradenská činnost ve výše uvedených oborech a prodej stavební mechanizace a nástrojů.

Poslední reference

Řezání dveřního otvoru stěnovou pilou

ssc

Termín realizace: 2009

Místo realizace: Jažlovice

Typ prací: Řezání stavebních konstrukcí stěnovou pilou

Popis reference: Řezání dveřního otvoru stěnovou pilou v obvodové zdi

Detailní informace


Rychlý dotaz

Máte-li na nás dotaz, týkajících se nás nebo našich služeb, využíjte tento kontaktní formulář. Váš dotaz bude vyřízen přednostně.

HUDDY CONSTRUCTION s.r.o.
Ledařská 8, 147 00, Praha 4 - Braník | Telefon: +420 244 463 537 | Fax: +420 244 461 927 | E-mail: construction@huddy.cz
HUDDY CONSTRUCTION s.r.o. © 2012 | Všechna práva vyhrazena.